Doprava a platba

Domů / Doprava a platba

Nákup papírových knih

Platbu Vaší objednávky můžete provést následujícími způsoby:

Bankovním převodem

Nejsnadnější je způsob úhrady zasláním platby na náš účet číslo 1202635033/0800 u České spořitelny. Jako variabilní symbol uvádějte číslo Vaší objednávky, které Vám bude zasláno v e-mailu po jejím přijetí a zpracování. Zaplatíte objednávku předem a jakmile bude částka připsána na náš účet, anebo jakmile nám zašlete potvrzení o platbě, zašleme Vám knížky. V kolonce Způsob dopravy zvolte prosím položku Česká pošta – doporučený balíček pro bankovní převod.

Dobírka

Objednané knihy Vám zašleme a vy je zaplatíte při převzetí zásilky od poštovního doručovatele nebo převzetím na pobočce České pošty. Tento způsob platby je zpoplatněn částkou 39 Kč, která se připočítává k ceně dopravy. Zvolte v kolonce způsobu dopravy Česká pošta – doporučený balíček s dobírkou.

V tomto případě bude daňový doklad v zásilce. Můžeme Vám také na vyžádání zaslat daňový doklad elektronicky.

Odběr na místě

Můžete si knížky vyzvednou přímo u nás, po předchozí domluvě, v tomto případě se neplatí žádné poplatky za dopravu. Platba se provede na místě při převzetí knih.

Ceny dopravy

Osobní převzetí          Zdarma

Česká pošta – doporučený balíček pro bankovní převod   90, 00 Kč

Česká pošta – doporučený balíček na dobírku    129,00 Kč

Při objednávce nad 480 Kč  jsou poštovné i dobírka zdarma.

Nákup elektronických knih

Platbu Vaší objednávky můžete provést následujícím způsobem:

Bankovním převodem

Zašlete platbu na náš účet číslo 1202635033/0800 u České spořitelny. Jako variabilní symbol uvádějte číslo Vaší objednávky, které Vám bude zasláno v e-mailu po jejím přijetí a zpracování. Zaplatíte objednávku předem a jakmile bude částka připsána na náš účet, anebo jakmile nám zašlete potvrzení o platbě, pošleme Vám kódy a odkazy ke stažení e-knih.